Rezerwacja online

Przyjazd:
12 / 08 / 2022
Wyjazd:
12 / 08 / 2022

Edison Festival

Edison Festival – Taste The Music to muzyczne spotkanie nad Jeziorem Kierskim w rytmach wysmakowanych dźwięków przebojów polskich i nie tylko. Publiczność podczas dotychczasowych edycji usłyszała zarówno najpopularniejszych rodzimych artystów takich jak Ania Dąbrowska, Krzysztof Zalewski, Kortez, O.S.T.R., Sorry Boys, jak i wschodzące gwiazdy - na scenie pojawili się: Bovska, Kasia Lins, Sonbird, Marcelina, Sonia Stein oraz Gizmo Varillas.

Strefa gastronomiczna

Jedzenie to nieodłączny element festiwalowego spotkania! O podniebienia gości naszego festiwalu dba Restauracja Lumiere przy współpracy m.in. z Foodwine - winoteka & winebar, Browa za Miastem, Żywiec, Żywiec Zdrój, On Lemon.

Strefa dzieci

Na terenie festiwalu znajduje się strefa dla dzieci, aby cała rodzina mogła doświadczyć muzycznych emocji. Dzieci pod czujnym okiem animatorów nie mogą się nudzić mając do dyspozycji mnóstwo zabawek, które dostarczył nam partner: Alexander Toys. Najmłodsi mogą nacieszyć się także uroczymi, kolorowymi książkami wydawnictw Zakamarki, Nasza Księgarnia, Media Rodzina. Nie zabraknie tutaj przyborów do rysowania, które zapewniła firma Herlitz & Pelikan Group, a cała strefa wyposażona została w bezpieczne dla dzieci meble firm BALMA oraz NOTI.

Lokalizacja

Nie można wymarzyć sobie lepszej lokalizacji dla festiwalu. Jezioro, od którego dzieli festiwalowiczów zaledwie kilka kroków, przyciąga nie tylko publiczność, ale także artystów, którzy chętnie oddają się chwili relaksu przed występem. Piknik na trawie przy dźwiękach dobrej muzyki? Słuchanie ulubionych artystów spod samej sceny? A może spacer na pobliski urokliwy pomost w przerwach między koncertami? Wspaniała atmosfera i wakacyjny klimat!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij