Rezerwacja online

Przyjazd:
17 / 05 / 2022
Wyjazd:
17 / 05 / 2022

O restauracji

Lumière to miejsce idealne na biznesowe lunche, rodzinne weekendowe obiady i wieczorne spotkania z przyjaciółmi przy pizzy!

Zapraszamy do Restauracji Lumière na szeroki wybór dań z polskiego mięsa, m.in. grillowane steki z sezonowanej wołowiny, dojrzewającej na oczach gości w przeznaczonych specjalnie do tego procesu szafach.

Oprócz mięs w karcie są także:

  • zupy,
  • sałatki,
  • ryby,
  • specjalne menu dla najmłodszych.

Lumière Pizza Concept

Wykwintność bywa prosta i z jakiegoś powodu Włosi najbardziej doceniają klasyczną margheritę. Taka jest nasza pizza: prawdziwa, bez zbędnych udziwnień, z poszanowaniem tradycji i własnym konceptem. Wypiekana w piecu opalanym drewnem, na klasycznym spodzie z białej mąki lub z dodatkiem mielonego, czarnego ryżu.

W Restauracji Lumière dużą wagę przywiązujemy do wina

Doskonała jakość wina, perfekcyjne dobranego do serwowanych dań wyróżnia naszą restaurację. Szeroka oferta, skomponowana z największą starannością przez sommelierów z winoteki Foodwine, na pewno zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających koneserów.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij