Rezerwacja online

Przyjazd:
20 / 07 / 2019
Wyjazd:
20 / 07 / 2019

Edison Festival

Edison Festival - Taste The Music

Edison Festival – Taste The Music to muzyczne spotkania w rytmach wysmakowanych dźwięków przebojów polskich i nie tylko. Podczas pierwszej edycji festiwalu przy Hotelu Edison w Baranowie publiczność usłyszała zarówno najpopularniejszych rodzimych artystów takich jak Ania Dąbrowska czy Kortez, jak i wschodzące gwiazdy - na scenie pojawili się: Bovska, Kasia Lins, Rosalie., Lor, Sonia Stein oraz Gizmo Varillas.

Strefa gastronomiczna

Słuchając festiwalowej muzyki można było skosztować różnego rodzaju posiłków w formie street food. Przygotowane z najlepszych produktów oraz podane w myśl zasady "slow food" jedzenie to nieodłączny element festiwalowego spotkania. O podniebienia gości naszego festiwalu zadbała Restauracja Lumiere, UP in SMOKE BBQ, Buffet Truck oraz Frytki z Tytki. Pragnienie ugasili z kolei Foodwine i Browar Za Miastem, a deser w postaci lodów zaserwowała niezastąpiona Lodzia.

Strefa dzieci

Na terenie festiwalu znajduje się strefa dla dzieci, aby cała rodzina mogła doświadczyć muzycznych emocji. Dzieci pod czujnym okiem animatorki nie mogą się nudzić mając do dyspozycji mnóstwo zabawek, które dostarczyli nam Partnerzy: Alexander Toys i Super Siódemka. Najmłodsi mogą nacieszyć się także uroczymi, kolorowymi książkami wydawnictw Nasza Księgarnia, Piętka, TADAM oraz MD Monika Duda. Nie zabraknie tutaj przyborów do rysowania, które zapewniła firma Herlitz, a cała strefa wyposażona została w bezpieczne dla dzieci meble firm BALMA oraz NOTI.

Lokalizacja

Nie można wymarzyć sobie lepszej lokalizacji dla festiwalu. Jezioro, od którego dzieli Festiwalowiczów zaledwie kilka kroków, przyciąga nie tylko publiczność, ale także artystów, którzy chętnie oddają się chwili relaksu przed występem. Piknik na trawie przy dźwiękach dobrej muzyki? Słuchanie ulubionych artystów spod samej sceny? A może spacer na pobliski urokliwy pomost w przerwach między koncertami? Wspaniała atmosfera i wakacyjny klimat.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij